viridian 100% Organic Nopal (90 kapsiel)

viridian 100% Organic Nopal (90 kapsiel)
Výrobca: viridian
Dátum expirácie: 01.2020
Dostupnosť: 2 skladom
Cena:21.99€

Množstvo:  

100% Organic Nopal (500 mg výťažku z Opuncie figovej (Opuntia ficus-Indica)) je určený k chudnutiu. Zabraňuje vstrebávaniu cholesterolu, tukov a cukrov. Práve cukry sú veľmi nevhodné pri udržiavaní štíhlej línie. Ak ich konzumujeme vo množstve väčšom ako sme schopní spáliť tak tučnieme. Produkt obsahuje veľké množstvo vlákniny, tá odvádza pocit hladu. Rovnako aj vitamíny (najmä vitamín A, vitamín C, vitamín K, ale tiež aj riboflavín a vitamíny B5, B6, B12), minerály (najmä vápnik, sodík, draslík, magnézium a železo) a aminokyseliny, ktoré zabraňujú úbytku svalstva pri diétach. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka.

Vo všeobecnosti užívanie Opuncie pôsobí proti úzkosti a ukľudňuje vystresovaný organizmus. Štúdie potvrdzujú jej účinnosť pri liečbe cukrovky typu II a to znížením vstrebávanie molekúl cukru a zvýšením citlivosti na inzulín. Nopál je tiež využívaný pri žalúdočných, črevných a vredových ťažkostí. Predovšetkým pri prebytku žalúdočných štiav, ktoré Nopál usmerňuje a chráni žalúdočnú stenu. Znižuje riziko kôrnatenia a znepriechodneniu tepien.

Tento produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.

Čistota produktu:

  • spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tablet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Dávkovanie:

3 kapsule denne - 1 kapsula ráno, 1 kapsula na poludnie, 1 kapsula večer. Dávkujte vždy počas jedla, alebo bezprostredne po jedle, zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

100% Organický Nopal (500g), celulózové kapsule (hydroxypropyl methyl celulóza)

Energetická hodnota v 100g je nižšia ako 50 kJ (12 kcal)

Doplnok stravy. Určené pre zvláštnu výživu

Označenia: chudnutie, ženy
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk