Nuzest Clean Lean Protein - Rich Chocolate (1 Kg)

Nuzest Clean Lean Protein - Rich Chocolate (1 Kg)
Výrobca: Nuzest
Dátum expirácie: 01-2019
Dostupnosť: 3 skladom
Cena:59.99€

Množstvo:  

Clean Lean Protein sme priniesli na náš trh v roku 2013 ako prémiový produkt. Išlo o úplne prvý proteín v našom portfóliu zdravej športovej výživy. Producent Nuzest je síce etablovaný v Austrálii, ale jeho produkty sú a vždy aj boli vyrábané v Európe. Názov Clean Lean Protein napovedá o čistote produktu, a to môžeme len potvrdiť laboratórnym testom, ktorý sme pre daný produkt v minulosti nechali urobiť. Clean Lean Protein je 100% rastlinný produkt v BIO kvalite.

Proteín sa získava zo zlatého hrášku pestovaného vo Francúzsku a následne spracovaného v Belgicku. Pestovanie zlatého hrach má veľkú výhodu – rastlinka si nerozumie s dusíkom, dokonca ho zo seba vylučuje. Tak získavame istotu, že produkt neprišiel do styku s dusíkatými hnojivami.

Produkt je veľmi jemný a vynikajúco chutí. O rastlinných proteínoch je vo všeobecne známe, že chuťovo sa nedoťahujú na živočíšne (mliečne/srvátkové a vaječné) proteíny. Nuzest je ale výnimka! Osobne jeho chuť radíme minimálne o dve triedy vyššie od komerčných proteínov. Produkt otestoval aj známy bodybuilder Igor Kočiš, ktorý ho schválil a odporučil kulturistom. Atlétom ho odporúčame priamo my, pretože naše referencie, referencie našich zákazníkov a kamarátov boli iba pozitívne.

Vysoká pridaná hodnota Clean Lean Proteinu spočíva v jeho zásaditom charaktere (pH 7,8). Mnoho proteínov (a hlavne živočíšnych) vytvára v tele kyslé prostredie, čím vzniká priestor pre mnohé, nielen moderné ochorenia rakovinotvorného charakteru. Zásaditosť produktu je benefitom aj pre športovca, pre ktorého hrá regenerácia dôležitú úlohu. Zásadité prostredie neutralizuje kyseliny vznikajúce cvičením, a tak Clean Lean Protein je niečo viac ako len doplnok a zdroj bielkovín.

Obsahuje kompletný reťazec deviatich esenciálnych aminokyselín, veľmi málo tuku, cukru a zanedbateľné množstvo škodlivých lektínov, ktoré sa častokrát vyskytujú v rastlinných proteínoch. Je vysoko stráviteľný (stráviteľnosť výrobca udáva na 98%). Je vynikajúcim doplnkom pri vegánskom aj paleo systéme stravovania.

Výrobca ho klasifikuje ako Gluten Free, Dairy Free, Soy Free GMO Free a Lectin Free.

Dávkovanie:

V mixéri zmiešajte jednu odmerku s vodou (priložená k baleniu), džúsom alebo s iným nápojom. Veľkosť porcie: 1 odmerka (21g). Množstvo porcií v balení: cca 40.

VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk