Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)

Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)
Foot Glide - Anti blister balm™ (22g)
Výrobca: BodyGlide
Dostupnosť: 3 skladom
Cena:11.99€

Množstvo:  

Foot Glide predstavuje špeciálne upravenú verziu produktu Body Glide určenú predovšetkým pre chodidlá. Zabraňuje treniu kože o ponožku, resp. tenisku, ktoré vedie hlavne k vzniku pľuzgierov, odrenín a iným poraneniam. Je neviditeľný, nešpiní oblečenie. Obsahuje vitamíny A a C, ktoré pomáhajú ošetriť vysušenú, ale aj poškodenú kožu na chodidlách. Súčasne minimalizuje zápal pri poškodení kože.

Toto inteligentné a pohodlné riešenie sa nám veľmi páči a je súčasťou našej výbavy nielen na bežeckých pretekoch a tréningoch. Hodí sa aj na turistiku, skialp a množstvo iných športov. Neobsahuje minerálne oleje, lanolín. Je odolný voči potu a kožné póry neupcháva. Je vyrobený z rastlinných zložiek bez alergickej dispozície. Netestuje sa na zvieratách a je „Vegan approved“.

Použitie:

Používa sa pred športom nanesením na chodidlo. Zmýva sa mydlom.

Zloženie:

Caprylic/Capric Triglycerine, Cetearyl Alcohol, Ozokerite Wax, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Stearyl Alcohol, Allantoin, Tecopherol (Vitamin E)

Poučenie:

Pre vonkajšie použitie, uchovať mimo dosahu detí. Vyhnite sa aplikácii v okolí očí. Ak sa vyskytne podráždenie trvajúce dlhšie ako 7 dní, konzultujte to s lekárom.

Produktové video
https://www.youtube.com/watch?v=nuKRBF7skfg
Súvisiace produkty (1)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk