Nuzest Good Green Stuff (600g)

Nuzest Good Green Stuff (600g)
Výrobca: Nuzest
Dátum expirácie: 7-2018
Dostupnosť: 1 skladom
Cena:99.00€

Množstvo:  

Komplexný doplnok výživy obsahujúci zmes vitamínov, enzýmov či minerálov sa hodí všetkým ľuďom. Výhoda takéhoto produktu spočíva hlavne v jednoduchej aplikácii, pretože stačí rozrobiť iba jeden shake a zabudnúť na 10 iných, čiastkovo zameraných produktov.

Máte pocit, že prijímate málo vitamínov v prirodzenej forme? Z ovocia či zeleniny? Pochybujete o ich nutričných hodnotách pri súčasnom trende veľkopestovania a skorého zberu? Alebo ste sa vybrali cestou špeciálnej diéty? Napríklad vegánskej, vegetariánskej, hoci aj paleo stravy? Veľa športujete? Každý z nás potrebuje kvalitný zdroj živín, a preto sme sa rozhodli obohatiť náš sortiment o Nuzest Good Green Stuff.

Good Green Stuff je zmesou 77 vitamínov, minerálov, extraktov z rastlín, ovocia a zeleniny, bylín a štiav. Ďalej je zmesou probiotík, enzýmov, priateľských baktérií , ale aj vlákniny. Obsahuje antioxidanty, a pritom v ňom nenájdete žiadne konzervanty či iné chemikálie. Je veľmi dobre stráviteľný, vstrebateľný a nezaťažuje žalúdok. Bol navrhnutý v Austrálii tímom kvalifikovaných odborníkov na výživu a prírodnú medicínu. Jeho zloženie je neustále revidované a jeho zmeny aplikované do výroby.

Doplnok prispieva k zlepšeniu imunity prirodzenou formou a posúva váš výkon v práci, športe či živote na novú úroveň. Páči sa nám, že obsahuje podstatne viac živín ako konkurenčné výrobky, a to nielen rozsahom, ale aj objemom. Už po pár dňoch používania zistíte, že vaše vlasy a nechty sú pevnejšie a rastú rýchlejšie. Sami sme tento výrobok testovali niekoľko mesiacov, až sme sa ho rozhodli predávať.

Nuzest Good Green Stuff je vďaka krásnemu baleniu aj výborným darčekom pre ľudí uznávajúcich zdravý životný štýl a čistú stravu.

Výrobca ho klasifikuje ako Gluten Free, Dairy Free, Soy Free GMO Free a Lectin Free.

Dávkovanie:

V mixéri zmiešajte jednu odmerku s vodou (priložená k baleniu), džúsom alebo s iným nápojom (200ml). Veľkosť porcie: 1 odmerka (10g). Množstvo porcií v balení: cca 60.

Produktové video
Súvisiace produkty (2)
Označenia: greens
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk