Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets

Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets
Garden of Life - mykind Organics Plant Collagen Builder - 60 Vegan Tablets
Výrobca: Garden of Life
Dátum expirácie: 08-2018
Dostupnosť: vypredané
Cena:32.99€

Množstvo:  

Mykind Organics Plant Collagen Builder je doplnok obsahujúci látky, ktoré sú potrebné pri tvorbe kolagénu. Ten sa podieľa na kráse a zdraví vlasov, nechtov ale aj pokožky. Kolagén sa priamo do tela nevie vstrebávať, pretože sa rozkladá v tráviacom trakte. Preto Garden of Life vyvinul produkt, ktorý z rastlinných zdrojov zabezpečí telu látky, ktorými si telo zabezpečí potrebnú hladinu kolagénu samo.

Je vyrobený z viac ako 30 druhov špeciálne vybraných rastlinných ingrediencií, ktoré rastú na organických farmách a prispievajú k prirodzenej produkcii kolagénu v tele. Organic Plant Collagen Builder pomáha udržať a obnoviť mladistvú hladinu kolagénu, keratínu a elastínu - bielkovín, ktoré podporujú vitálne vyzerajúce telo.

Obsahuje oxid kremičitý z organického extraktu z bambusu, ktorý je kľúčovou živinou pre tvorbu kolagénu. Súčasťou je tiež vysoké množstvo polyfenolov z granátového jablka, ktoré prispievajú k ochrane pred poškodením kože UV žiarením. Obsiahnutý biotín a vitamín A sú pridanou hodnotou zdravej pokožky. Organický rooibos a zelený čaj a vitamíny C, A, B2, a niacín pomáhajú v boji proti voľným radikálom a podporujú tak zdravú žiariacu pleť a zdravé zuby a kosti. Pre podporu zdravých vlasov, kože a nechtov je tu obsiahnutý biotín z organickej sesbánie.

Dávkovanie a použitie:

Dospelí 2 tablety denne s jedlom. Počet dávok v balení 30.

Produktové video
Súvisiace produkty (1)
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk