Filter
  • Vhodné pre:
Filtrovať

CHCEM SCHUDNÚŤ

Pri diétach sa vyhýbame prísunu kalórii, ktoré majú svoj nevítaný pôvod prevažne v rýchlych cukroch. Preto konzumujeme 'sladkosti' s nízkym glykemickým indexom. Takéto cukry sa trávia pomalšie a energia z nich získaná sa spáli oveľa efektívnejšie. Agávová čokoláda (energetický gél Agave #9) je ideálnou pochúťkou počas diét.


Diéta by nemala spočívať v odopieraní si základných zložiek akými sú tuky, cukry a bielkoviny. Mala by spočívať v ich efektívnej konzumácií. Aby sme vyvážili bielkoviny dopĺňame ich v proteínovom nápoji. Aby sme efektívne riadili trávenie cukrov, použijeme Nopal, ktorý syntézu cukrov spomaľuje.

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:

viridian 100% Organic Nopal (90 kapsiel)
100% Organic Nopal (500 mg výťažku z Opuncie figovej (Opuntia ficus-Indica)) je určený k chudnutiu. Zabraňuje vstrebávaniu cholesterolu, tukov a cukrov. Práve cukry sú veľmi nevhodné pri udržiavaní štíhlej línie. Ak ich konzumujeme vo množstve väčšom ako sme schopní spáliť tak tučnieme. Produkt obsahuje veľké množstvo ..
21.99€
Agave #9 Cocoa (29,5g)
Energetický gél Agave #9 patrí k prvým produktom nášho sortimentu zdravej športovej výživy. Pôvodná verzia bola vyrábaná v USA. Páčil sa nám jej účinok vo vzťahu ku glykémii – gél bol účinný po dobu 30-40 minút v strednom pulzovom intervale. V súčasnosti sa výroba alokovala na Slovensko do Spišskej Starej Vsi. Produkt ..
1.79€
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk