Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (42g)

Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (42g)
Body Glide - Anti chafing, anti blister balm™ (42g)
Výrobca: BodyGlide
Dostupnosť: 27 skladom
Cena:15.99€

Množstvo:  

Body Glide znižuje trenie odevu, tenisky alebo inej textílie o kožu, ktorého následkom vznikajú nepríjemné a bolestivé poškodenia kože, prípadne pľuzgiere. Najčastejšie ide o šúchanie kože oblečením napríklad v podpazuší, na trieslach alebo na chodidlách. Body Glide sa veľmi hodí aj ak vás ošucháva batoh napríklad na drieku či ramenách. Podobne ľadvinka.

Je veľmi ľahko a pohodlne aplikovateľný a užívateľ si pri jeho použití nezašpiní ani nezamastí ruky. Poskytuje inteligentné a hlavne spoľahlivé riešenie, ktorému sme v našom eshope dali zelenú. Pri vytrvalostných športoch, akými sú cyklistika, beh, či in-line korčule, skialp a i. je nenahraditeľným pomocníkom. (pozn. Vznik pľuzgieroch na nohách odďaľuje. Z našich skúseností, že je lepšie chodidlá opakovane po určitom čase pretrieť. Pozor aj na vlhkosť, prispieva k vzniku pľuzgiera súčasne s trením.)

Body Glide nezmäkčuje kožu, nevstrebáva sa a nešpiní oblečenie ako toľkokrát používaná lekárska vazelína. Je odolný aj voči vode. Nie je vyrobený z parabénov či ropy. Nemá olejovitý charakter. Je vyrobený z rastlinných voskov nespôsobujúcich alergie. Netestuje sa na zvieratách a je „Vegan approved“.

Použitie:

Nanáša sa na kožu pred a počas športovania alebo aktívnej činnosti. Po nej sa umýva mydlom.

Zloženie:

Caprylic/Capric Triglycerine, Cetearyl Alcohol, Ozokerite Wax, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Stearyl Alcohol, Allantoin, Tecopherol (Vitamin E)

Poučenie:

Pre vonkajšie použitie, uchovať mimo dosahu detí. Vyhnite sa aplikácii v okolí očí. Ak sa vyskytne podráždenie trvajúce dlhšie ako 7 dní, konzultujte to s lekárom.

VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk