Vitamín B12

Vitamín B12
Výrobca: Premier Reasearch Labs
Dátum expirácie: 31-03-2020
Dostupnosť: 1 skladom
Cena:28.99€

Množstvo:  

Vitamín B12 od americkej firmy Premier Research Labs zaisťuje prísun vysoko vstrebateľného vitamínu B12. Produkt je v tekutej forme, ide o živý zdroj vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultúr. Vitamín B12 podporuje zdravie nervového systému a tvorbu krvi, mastných kyselín a nukleových kyselín. Je vhodný najmä pre vegetariánov a vegánov, nepochádza z živočíšneho zdroja.

Zdraví ľudia si pri dodržiavaní pestrej stravy udržujú zásobu vitamínu B12 v pečeni. Jeho nedostatok býva najčastejšie spôsobený neschopnosťou organizmu správne ho vstrebať. Prejavuje sa chudokrvnosťou, chudnutím, zhoršovaním pamäti, psychickej výkonnosti, svalovej koordinácie a pocitom mravčenia v končatinách. Keďže sú vitamíny skupiny B rozpustné vo vode, ich prebytok v tele nie je možný, bol by vylúčený močom.

Produkt je spracovaný technológiou fermentačného procesu viackmeňových probiotických kolónií. Obsahuje certifikovaný prírodný alkohol (bez stôp pesticídov a ťažkých kovov).

Dávkovanie a použitie:

1/4 čajovej lyžičky (1,25 ml) denne s pohárom vody. Balenie obsahuje 47 denných dávok.

Zloženie:

vitamín B12 - 479 mcg ....... 7,983 % DDD

(methylkobalamin, adenosylkobalamin v inaktivovanej probiotickej kultúre), čistá voda, prírodný alkohol

Potreba doplnenia vitamínu B12 je individuálna záležitosť , o ktorej sa je treba poradiť so svojím lekárom.

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy.

Označenia: vitamíny, vegan
VitalCity.sk, Kremnická 54, 04011, Košice, t: 0917 740 872 (od 10:00 do 18:00), e: office@vitalcity.sk